Balaton;MÁV;vonatközlekedés;vonatkésés;

A dél-balatoni vonalon is késnek a vonatok

Itt váltóhiba okoz fennakadást.

A dél-balatoni vonalon is hosszabb menetidőre kell számítani, mert Balatonlelle felső és Balatonboglár között váltóhiba miatt átmenetileg nem közlekedhetnek a vonatok - derül ki a Mávinform közleményéből.

A hiba elhárításáig a vonatok várakozni kényszerülnek, a MÁV az utasok türelmét kéri.

Mint megírtuk, hétfőn a győri vonalon is problémák adódtak: itt hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani, mert leszakadt a felsővezeték Biatorbágy és Herceghalom között. A legfrissebb tájékoztatás szerint várhatóan kora délutánig tart a hajnalban megrongálódott felsővezeték helyreállítása.

Leszakadt a felsővezeték Biatorbágy és Herceghalom között.